top of page

KDO JSOU LIŠKY

58940CB3-95EB-4064-911A-B826E0358DB8_edited_edited.jpg

Zuzka a Petr

 zakladatelé
 milovníci léta a moře
 
we ❤︎ BALI

2D0DD86E-B12F-450F-A499-B76F52AFE760.JPG

Sabča a Kamil

naši průvodci
bezprostřední dobrodruzi 
 
we ❤︎ BALI

Zuzka a Petr

Kdo jsme?

 

- čeští průvodci po Bali

- cestovní agentura

- ti, co vám za každou cenu budou krýt záda 

- milovníci ostrova Bohů

- šťastlivci, kteří mají to štěstí vás dělat šťastnými

Co děláme?

 

- kompletní organizaci a plán vaší dovolené na Bali

- ubytování v luxusních bungalovech s bazénem

- děláme z vaší dovolené dovolenou snů

 

Proč si vybrat dovolenou s námi?

Naši klienti k nám jezdí, protože chtějí poznat Bali a neztrácet čas plánováním a omyly, chtějí ušetřit peníze, protože když pojedou na vlastní pěst, mnohdy utratí mnohem více jenom kvůli nevědomosti. Vkládají v nás důvěru, protože věří, že Bali známe a vezmeme je na krásná místa, která jim učarují. Chtějí mít vedle sebe oporu a my jsme tu pro ně. Pokud nastane problém, vyřešíme ho liščím tempem. S námi se skutečně není čeho bát, s námi si můžete jenom užívat své dovolené a  všechnu organizaci nechat na nás.

 

Nejsme místní, přesto známe Bali líp než většina Balijců. Ovšem to není až tak pozoruhodné, protože Balijci necestují. Vydají se přes půl ostrova kvůli ceremonii, kterou mají v nejposvátnějším chrámu, ale i 70ti letý děda z Amsterdamu bude znát Bali pravděpodobně líp než stejně starý domorodec. 

 

V čem jsme tedy jiní? Netvrdíme, že jsme projeli každou silnici na Bali, ale pár jsme jich projeli a chceme tu nádheru ukázat i vám. Milujeme Bali, milujeme Balijce, milujeme jejich jídlo a nechceme si to nechat pro sebe. Každý člověk je jiný a my na to dokážeme zareagovat, přizpůsobíme program na míru, něco vynecháme, něco přidáme, ale budeme se u toho bavit. Zorganizujeme vaši dovolenou do posledního detailu a budeme vašimi průvodci po celou dobu pobytu. ANO, jsme jiní a děláme to jinak, děláme to totiž po liščím a s láskou.

 

 

Za naše činy mluví recenze od vás, našich milých klientů a my vám všem děkujeme za přízeň a za to, že díky vám můžeme dělat práci, která nás nesmírně baví a dělat se šťastnými navzájem.

bottom of page